naujienos

naujienos / 2018 10 03 Rytų Ekonomikos Kongresas Balstogėje

"Čia susitinka Vakarai su Rytais"  - tokį pavadinimą turėjo šių metų Rytų Europos Ekonominis Kongresas Lenkijoje, Balstogėje, kuriuo Lenkijos Lietuvos prekybos rūmai yra kasmetiniu dalyviu. Rūmų Valdybos pirmininkas Jaroslavas Neverovič buvo vienas pagrindiniu pranėšėju kongreso Inauguracijoje, taipogi plenarinėje sesijoje "Lietuva-Lenkija. Verslo susitikimas".

Rytų Ekonomikos Kongresas [Eastern Economic Congress – EEC] Balstogėje tai dviejų dienų debatų, susitikimų ir juos lydinčių renginių ciklas, skirtas svarbiausioms Rytų Lenkijos ekonomikos problemoms bei kuriame dalyvauja apie tūkstantį svečių iš Lenkijos ir Europos.

Rytų Ekonomikos Kongresas Balstogėje–debatai apie ekonominius ir prekybinius ryšius tarp Europos Sąjungos ir Rytų Europos yra natūralus ankstesnių Europos Ekonomikos Kongreso Katovicuose leidimų, tęsinys ir papildymas. Abiejų verslo konferencijų organizatoriumi yra Grupa PTWP – didžiausios verslo konferencijos Centrinėje Europoje, organizuojamos nuo 2009 metų bei pripažintos viena reprezentatyviausia diskusija apie Europos ateitį –iniciatorius ir organizatorius.

Daugiau informacijos apie Rytų Ekonomikos Kongresą (anglų k.) – http://www.wschodnikongres.eu/en/

 

 

 

 Apie mus

Asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai” yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija. Asociacija renka informaciją savo nariams apie verslo galimybes abiejose šalyse, bendradarbiauja su organizacijomis ir asmenimis, užtikrinančiais verslo valdymą ir plėtrą, organizuoja konferencijas ir teminius renginius.


Rekvizitai

Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai
Kodas: 303873870
Banko sąskaitos numeris: LT50 7044 0600 0801 8382; BIC (SWIFT): CBVILT2X

Kontaktai

 Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 6 5264605
info@plcc.lt