naujienos

naujienos / 2016 08 26 Jerzy Giedroyco Dialogo ir bendradarbiavimo forumas

 

 

Kunigaikščiui MACIEJ RADZIWIŁŁ

už veiklą siekiant sustiprinti Lenkijos ir Lietuvos ryšius, Lenkijos – Lietuvos kultūros renginių ir vietinių iniciatyvų rėmimą.
Apdovanojimų įteikimo ceremonija įvyko 2016 m. rugpjūčio 26 d. Chodkevičių rūmuose Vilniuje. Sveikinimo žodį tarė kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus, praeitų metų apdovanojimo laureatas. 

Šių metų apdovanojimų laureatais tapo pirmasis Lenkijos Respublikos ambasadorius prof. Jan Widacki ir ilgametė Lenkijos instituto Vilniuje direktorė dr. Małgorzata Kasner. Iškilmingas kalbas tarė p. Romualdas Budrys ir p. Vygautas Ušackas. Trečią apdovanojimą naujai įsteigtoje verslo kategorijoje gavo kunigaikštis Maciej Radziwiłł. Šis apdovanojimas buvo įteiktas kartu su asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai“. Iškilmingą kalbą tarė p. Jaroslavas Neverovičius. 

„Daugiau nei prieš metus, kai buvo įkurti Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai, jų steigėjai negalvojo vien apie verslo santykių plėtrą. Laisvo paslaugų ir prekių judėjimo laikais organizacija, padedanti vystyti verslą užsienyje, nėra reikalinga. Galvojome apie kitą – kad prisidėti prie mūsų šalių suartėjimo. Tada buvo pateiktas pasiūlymas apdovanoti asmenį, kuris savo asmeniniu pavyzdžiu įkūnija tarptautinį verslo pasiekimą, kuris jungia abi šalis. Todėl su dideliu entuziazmu priėmėme J. Giedroyco forumo pasiūlymą, kad kartu įsteigti tokį apdovanojimą.“ – pasakė Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmų prezidentas Jaroslavas Neverovičius

Šių metų Jerzy Giedroyco apdovanojimo verslo kategorijoje laureatas, kunigaikštis Maciej Radziwiłł, yra žinomos didikų giminės palikuonis, inicijavo Lenkijos bendrovės „Trakcja“ ir Lietuvos bendrovės „Kauno tiltai“ susijungimą. 

 

 

 Apie mus

Asociacija „Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai” yra Lietuvos ir Lenkijos ekonominio bendradarbiavimo dvišalė organizacija. Asociacija renka informaciją savo nariams apie verslo galimybes abiejose šalyse, bendradarbiauja su organizacijomis ir asmenimis, užtikrinančiais verslo valdymą ir plėtrą, organizuoja konferencijas ir teminius renginius.


Rekvizitai

Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai
Kodas: 303873870
Banko sąskaitos numeris: LT50 7044 0600 0801 8382; BIC (SWIFT): CBVILT2X

Kontaktai

 Konstitucijos pr. 7, Vilnius
+370 6 5264605
info@plcc.lt